Domů » Emerald
EMERALD – nechirurgická liposukce

EMERALD – bezbolestná laserová liposukce

Emerald laser je nejpokročilejší neinvazivní laserové ošetření na odbourávání tuku na trhu. Tento jedinečný laser je určen k celkovému zmenšení obvodu těla a úbytku tuku bez bolesti a nutnosti rehabilitace. Pacienti po kompletním ošetření ztratí v průměru až 15 cm a více. Ve východních Čechách jsme prvním a jediným studiem, které ošetření tohoto typu nabízí.

Nabídka individuální procedury:

1. OŠETŘENÍ – 1 ošetření Emerald – cena: 9 990 Kč

2. BALÍČEK – 1 PARTIE TĚLA – 8 ošetření Emerald 15 minut + 8 ošetření LPG + overal na LPG, lze pouze po konzultaci – cena: 29 850 Kč

2. EXCLUZIVE BALÍČEK – 3 až 4 PARTIE TĚLA – 10 ošetření Emerald + 10 ošetření LPG + overal na LPG – cena: 44 340 Kč

AKCE 20% pro prvních 20 objednávek. Pouze po telefonické domluvě – 604 724 354, 603 477 932

TIP: darujte vysněnou postavu své milované osobě formou dárkového poukazu + přidat balíčky

Časté otázky:

S čím mi Emerald pomůže? A čím je jedinečný?

Úbytek tuku s obvodovou redukcí. Pacienti během léčby ztratí v průměru až 15 cm a více. Výsledky se mohou lišit, záleží na individuálním poměru tělesného tuku.

 • Neinvazivní, bezpečné a bezbolestné ošetření bez nutnosti rehabilitace
 • Rychlejší metabolismus
 • Více energie
 • Lepší fungování tukových buněk
 • Zlepšení citlivosti na inzulín
 • Snížení rizika vzniku metabolického syndromu a diabetu 2. typu

Jak Emerald funguje?

EMERALD Laser je nízkoúrovňový diodový laser, který současně vysílá (10) paprsků zeleného laseru o vlnové délce 532 nm, které působí na tukové buňky (adaptocyty) tak, že v nich vytváří malé přechodné póry a uvolňují se mastné kyseliny do intersticiálního prostoru. Přebytečný tuk je pak přirozeně vyloučen lymfatickým systémem těla. Tukové buňky se vrátí do své původní velikosti (zhubnete), aniž by došlo k poškození tkáně. Ošetření také stimuluje buňky, zlepšuje a zrychluje metabolismus, což přispívá k dalšímu úbytku hmotnosti a stabilnějším výsledkům.
Emerald laser ošetřuje tukové buňky tak, aby se uvolnil jejich tukový obsah, který se bezpečně odstraní z těla lymfatickým systémem. Ošetřené tukové buňky se začnou opět chovat a fungovat jako zdravé štíhlé tukové buňky a vysílat správné signály do vašeho mozku. Tím se také spustí komunikační kaskáda v celém tukovém orgánu, která způsobí, že ostatní tukové buňky zareagují podobným způsobem – uvolní svůj tukový obsah a vrátí se do zdravého stavu a normalizované hormonální reakce.
Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou součástí endokrinního systému, je jejich zachování nezbytné. Na rozdíl od tolik vychvalovaných tvrzení, že tukové buňky se po zničení nerozmnožují, nejnovější výzkumy ukazují, že každá tuková buňka, kterou zničíme (po chirurgické liposukci nebo kryolipolýze), vytvoří v průměru 3krát více tukových buněk a tyto nové tukové buňky se mohou vytvořit v kterékoli části těla. Tukové buňky nahrazené v jiných částech těla se mohou regenerovat v oblastech, které nelze ošetřit, nebo v oblastech, které způsobují nepohodlí, jako jsou třísla, podpaží a horní část zad, krk nebo kotníky. Ošetření pomocí laseru Emerald Laser zabraňuje jakémukoli takovému šíření a redistribuci, protože tuk je z tukových buněk vypuštěn bez jejich zničení. Při změně životního stylu lze úbytek hmotnosti udržet. Případně je možný udržovací program nebo opakované ošetření. To jsou vlastnosti, které odlišují Emerald laser a zároveň z něj činí nejbezpečnější a nejtrvalejší ošetření redukce tuku a obvodů, které je dnes k dispozici.

Jaká jsou doporučení v průběhu léčby?

 • Pijte denně velké množství vody; minimálně 2 litry každých 24 hodin. To podpoří váš lymfatický systém při odstraňování tuku.
 • Snažte se vyhýbat alkoholu během léčby a ideálně ještě alespoň 4 týdny po ní.
 • Příjem kofeinu omezte na minimum. Kofein ovlivňuje schopnost ledvin zpracovávat uvolněný tuk.
 • Omezte příjem perlivých nápojů na minimum.
 • Zůstaňte aktivní, ideálně s každodenním cvičením. Pokud vedete sedavý způsob života, musíte denně alespoň 30 minut chodit pěšky – podpoříte tím lymfatický systém při odstraňování tuku.
 • Dodržujte zdravou výživu
 • Lymfatická stimulace (masáž, LPG ošetření)

Jaké jsou kontraindikace?

 • Těhotenství
 • Foto citlivá epilepsie
 • Rakovina (aktivní nebo do 1 roku od remise)