Reference
Domů » Reference

Reference

Kristýna, 40 let

Každá návštěva studia Perfect body je pro mne osvobozujícím zážitkem, na který se vždy těším. Výsledky byly patrné již po prvních dvou měsících intenzivního chození na procedury. Doporučuji všem i jako relax a lymfatickou masáž.

Jana, 38 let

Přestože pravidelně sportuji (3-4x týdně) a dlouhodobě se snažím dodržovat zdravý životní styl, tak mě trápí celulitida a povadlá (říkám jí „klepací“) kůže na stehnech a bříšku. Rozhodla jsem se tedy pro návštěvu Perfect Body koupi balíčku 15ti ošetření a musím říct, že se výsledky předčily mé očekávání. Na váze jsem sice nezhubla, ale najednou jsem se prostě začala cítit dobře, kůže mi přišla taková mladší a stehna a zadek pevnější. Najednou jsem se nebála vzít si krátké šortky či sukni. Terapeutky Míša a Jára jsou moc příjemné a svou práci dělají opravdu poctivě. Není to levná služba, ale vůbec nelituji investovaných peněz, protože ten dobrý pocit z vlastního těla je k nezaplacení.

Petra, 45 let

Po 4 týdnech jsem o 4kg lehčí. Celá postava je najednou pevnější a já se konečně po dlouhé době cítím opravdu skvěle. Všem doporučuji proceduru v salonu Perfect Body vyzkoušet.